Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka
Visa undermeny Dölj undermeny

Kontakta Business Sweden i Hongkong

Kontaktpersoner

en bild

Van Hoang

Trade Commissioner Hong Kong and South China Trade Commissioner Hong Kong and South China
+852 9016 7282 +46 708 838 546
E-post van.hoang@business-sweden.se
en bild

Carrie Chan

Project Manager Hong Kong Project Manager, Hong Kong
+852 9612 1505
E-post carrie.chan@business-sweden.se
en bild

Sally Emneryd

Associate Hong Kong Associate, Hong Kong
+852 6017 7863
E-post sally.emneryd@business-sweden.se
en bild

Johan Lennefalk

Project Manager Project Manager
+852 3184 0240
E-post johan.lennefalk@business-sweden.se
en bild

Anna Zhan

Associate Hong Kong Associate, Hong Kong
E-post Anna.Zhan@business-sweden.se
en bild

Katie Chan

Associate Hong Kong Associate, Hong Kong
+852 2521 12 15
E-post katie.chan@business-sweden.se
en bild

Pauline Mak

Consultant Hong Kong Consultant, Hong Kong
+852 9366 01 66
E-post Pauline.mak@business-sweden.se
en bild

Stacey Sit

Associate Hong Kong Associate, Hong Kong
+852 2521 12 15
E-post Stacey.sit@business-sweden.se

Kontor

en bild

Business Sweden i Hongkong

Wanchai, Hong Kong , Wanchai, Hong Kong
+85 2 2521 1215
E-post hongkong@business-sweden.se