Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka
Visa undermeny Dölj undermeny

Kontakta Business Sweden i Taiwan

Kontaktpersoner

en bild

Henrik Persson

Representative Taipei Representative Taipei
+886 2 2757 6573 Ext.11
E-post henrik.persson@business-sweden.se
en bild

Ben Yang

Senior Project Manager Senior Project Manager
+886 2 2757 6573 Ext.17
E-post ben.yang@business-sweden.se
en bild

Coka Liu

Project Manager Project Manager
+886 2 2757 6573 Ext.12
E-post coka.liu@business-sweden.se
en bild

Rita Huang

Senior Project Manager Senior Project Manager
+886 2 2757 6573 Ext.15
E-post rita.huang@business-sweden.se
en bild

Sophia Chang

Consular Officer Consular Officer
+886 2 2757 6573 Ext.10
E-post sophia.chang@business-sweden.se
en bild

Teri Huang

Accounting Assistant Accounting Assistant
+886 2 2757 6573 Ext.22
E-post teri.huang@business-sweden.se

Kontor

en bild

Business Sweden i Taipei

Taipei , Taipei
+886 2 2757 6573
E-post taipei@business-sweden.se
en bild

Konsulär sektion i Taipei

+886 2 2757 6225
E-post taipei_consular@business-sweden.se