Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka
Visa undermeny Dölj undermeny

Kontakta Business Sweden i Sydkorea

Kontaktpersoner

en bild

Johan Chun

Trade Commissioner South Korea Seoul Trade Commissioner South Korea, Seoul
+82 70 4713 5910
E-post Johan.Chun@business-sweden.se
en bild

Bong-Soon Park

Senior Project Manager Seoul Senior Project Manager, Seoul
+82 70 4713 5900
E-post Bong-Soon.park@business-sweden.se
en bild

Christian Rhee

Senior Investment Advisor Seoul Senior Investment Advisor, Seoul
+82 2 739 1460
E-post Christian.Rhee@business-sweden.se
en bild

David Hjalmarsson

Consultant Seoul Consultant, Seoul
E-post david.hjalmarsson@business-sweden.se
en bild

Steve Kim

Project Manager Invest Seoul Project Manager Invest, Seoul
+82 70 4713 5905
E-post Steve.Kim@business-sweden.se
en bild

Sookyoung Lim

Project Manager Seoul Project Manager, Seoul
+82 2 739 1468
E-post Sookyoung.Lim@business-sweden.se
en bild

Yeonyoon Choi

Consultant Seoul Consultant, Seoul
+82 70 4713 5906
E-post yeonyoon.choi@business-sweden.se
en bild

Jennifer Park

Controller Seoul Controller, Seoul
+82 2 739 1461
E-post Jennifer.Park@business-sweden.se
en bild

Josie Ryu

Consultant Seoul Consultant, Seoul
+82 70 4713 5903
E-post Josie Ryu
en bild

Judy Jungmin Lee

Associate Seoul Associate, Seoul
+82 (0)70 4413 1690
E-post judy.lee@business-sweden.se

Kontor

en bild

Business Sweden i Seoul

Seoul , Seoul
+82 2 739 1460
E-post Sydkorea@business-sweden.se