Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka
Visa undermeny Dölj undermeny

Kontakta Business Sweden i Storbritannien och Irland

Kontaktpersoner

en bild

Gustaf Bergström

Market Area Director Market Area Director
+44 20 7258 5134
E-post gustaf.bergstrom@business-sweden.se
en bild

Maila Reeves

Senior Investment Advisor, UK and Ireland Senior Investment Advisor, UK and Ireland
+44 7766 534 534
E-post maila.reeves@business-sweden.se
en bild

Erik Seiving

Project Manager Project Manager
+44 20 7258 5154
E-post erik.seiving@business-sweden.se
en bild

Peter Khoshaba

Associate Associate
E-post peter.khoshaba@business-sweden.se
en bild

Samiksha Jalan

Consultant London Consultant, London
E-post samiksha.jalan@business-sweden.se
en bild

Amanda Hallberg

Project Manager Project Manager
+44 20 7258 5133
E-post Amanda.Hallberg@business-sweden.se
en bild

Monica Zander-Diallo

Consultant Consultant
+44 20 7258 5131
E-post monica.zander-diallo@business-sweden.se
en bild

Nelson Da Graca

Consultant Consultant
+44 7930 608273
E-post nelson.dagraca@business-sweden.se
en bild

Johan Ottosson

Consultant Consultant
E-post johan.ottosson@business-sweden.se
en bild

Kelly Bueno Martinez

Consultant Consultant
+44 20 7258 5130
E-post Kelly.buenomartinez@business-sweden.se
en bild

Edward Lindquist

Consultant Consultant
+44 20 7258 5130
E-post Edward.Lindquist@business-sweden.se
en bild

Julius Lundh

Consultant Consultant
+44 796 097 4629
E-post julius.lundh@business-sweden.se

Kontor

en bild

Business Sweden i London

London , London
+44 20 7258 5130
E-post unitedkingdom@business-sweden.se