Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka
Visa undermeny Dölj undermeny

Kontakta Business Sweden i Singapore

Kontaktpersoner

en bild

Emil Akander

Trade Commissioner Singapore Singapore Trade Commissioner Singapore, Singapore
+65 6235 6170
E-post emil.akander@business-sweden.se
en bild

Martin Glaumann

Market Area Director South East Asia Singapore Market Area Director South East Asia, Singapore
+65 8809 7754
E-post martin.glaumann@business-sweden.se
en bild

Elaine Tam

Project Manager Singapore Project Manager, Singapore
+65 6235 6372
E-post elaine.tam@business-sweden.se
en bild

Marcus Kuusinen

Consultant Consultant
+65 8799 5450
E-post marcus.kuusinen@business-sweden.se
en bild

Stacia Sabrina

Consultant Singapore Consultant, Singapore
E-post stacia.sabrina@business-sweden.se
en bild

Ida Stjernström

Associate Associate
+65 92397629
E-post ida.Stjernstrom@business-sweden.se
en bild

Alison Wee

Manager Administration and Accounting Singapore Manager Administration and Accounting , Singapore
E-post alison.wee@business-sweden.se
en bild

Mollie Ching

Specialist - Administration and Human Resource Singapore Specialist - Administration and Human Resource, Singapore
E-post mollie.ching@business-sweden.se

Kontor