Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka
Visa undermeny Dölj undermeny

Kontakta Business Sweden i Indonesien

Kontaktpersoner

en bild

Anders Wickberg

Trade Commissioner to Indonesia Jakarta Trade Commissioner to Indonesia, Jakarta
E-post anders.wickberg@business-sweden.se
en bild

Firman Ardiansyah

Consultant Jakarta Consultant, Jakarta
+62 821 2123 2123
E-post Firman.Ardiansyah@business-sweden.se
en bild

Aryusamalia Ardy

Consultant Jakarta Consultant, Jakarta
+62 811 1262 148
E-post Aryusamalia.Ardy@business-sweden.se
en bild

Martin Glaumann

Market Area Director South East Asia Singapore Market Area Director South East Asia, Singapore
+65 8809 7754
E-post martin.glaumann@business-sweden.se
en bild

Nofilia Kiki

Associate, Accounting Jakarta Associate, Accounting, Jakarta
+62 21 570 6000
E-post Nofilia.Kiki@business-sweden.se
en bild

Stacia Sabrina

Jakarta , Jakarta
+62 878 78789267
E-post Stacia.sabrina@business-Sweden.se
en bild

Roland Santoso

Associate Jakarta Associate, Jakarta
+62 812 81230127
E-post Roland.santoso@business-Sweden.se
en bild

André Nilsson

Consultant Consultant
+46 73 978 21 10
E-post andre.nilsson@business-sweden.se
en bild

Johan Möller

Consultant Jakarta Consultant, Jakarta
+46 73 617 80 90
E-post johan.moller@business-sweden.se

Kontor

en bild

Business Sweden i Jakarta

Jakarta , Jakarta
+62 (0)21 570 6000
E-post indonesia@business-sweden.se