Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka
Visa undermeny Dölj undermeny

Kontakta Business Sweden i Förenade Arabemiraten

Kontaktpersoner

en bild

Suleiman Ali

Consultant Consultant
+971 56 481 3251
E-post Suleiman.Ali@business-sweden.se
en bild

Lina Balsyte

Consultant Consultant
+971 55 387 7006
E-post lina.balsyte@business-sweden.se
en bild

Elin Paulsson

Controller Controller
+971 52 783 5055
E-post elin.paulsson@business-sweden.se
en bild

Simon Wessberg

Associate Associate
+971 55 745 2223
E-post simon.wessberg@business-sweden.se
en bild

Yazan Al Rayyes

Associate Associate
+971 52 889 7284
E-post yazan.alrayyes@business-sweden.se
en bild

Michelle Mendoza

Accountant Accountant
+971 44 29 86 00
E-post Michelle.Mendoza@business-sweden.se
en bild

Massoud Biouki

Trade Commissioner, UAE Trade Commissioner, UAE
+971 442 986 00
E-post massoud.biouki@business-sweden.se

Kontor

en bild

Business Sweden i Dubai

Dubai , Dubai
+971 4 429 8600
E-post uae@business-sweden.se