Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka
Visa undermeny Dölj undermeny

Danmark

Kontaktpersoner

en bild

Mikaela Sundberg

Trade Commissioner Denmark Copenhagen Trade Commissioner Denmark, Copenhagen
+45 20 75 60 80
E-post mikaela.sundberg@business-sweden.se
en bild

Klas Arvidsson

Consultant Köpenhamn Consultant, Köpenhamn
+45 33 36 05 81
E-post klas.arvidsson@business-sweden.se
en bild

Lina Falk

Project Manager Copenhagen Project Manager, Copenhagen
+45 29 10 73 24
E-post lina.falk@business-sweden.se
en bild

Viktor Heide

Consultant Köpenhamn Consultant, Köpenhamn
+45 33 36 00 68
E-post viktor.heide@business-sweden.se
en bild

Michael Norman

Consultant Köpenhamn Consultant, Köpenhamn
+45 33 36 05 84
E-post Michael.norman@business-sweden.se
en bild

Emmy Brodin

Associate Köpenhamn Associate, Köpenhamn
+45 33 36 00 62
E-post emmy.brodin@business-sweden.se

Kontor

en bild

Business Sweden i Köpenhamn

Copenhagen , Copenhagen
+45 33 15 55 22
E-post danmark@business-sweden.se