Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka
Visa undermeny Dölj undermeny

Kontakta Business Sweden i Australien

Kontaktpersoner

en bild

Martin Ekberg

Trade Commissioner to Australia Sydney Trade Commissioner to Australia, Sydney
+ 61 2 9262 1077
E-post martin.ekberg@business-sweden.se
en bild

Hanna Byström

Project Manager Project Manager
+61 499 889 707
E-post hanna.bystrom@business-sweden.se
en bild

Tommie Åkesson

Project Manager, Investment Advisor Metals and Mining Project Manager, Investment Advisor Metals and Mining
+61 499 883 933
E-post tommie.akesson@business-sweden.se
en bild

Linda Fransson

Consultant Consultant
+61 451 648 218
E-post linda.fransson@business-sweden.se
en bild

Mikaela Bartoll

Consultant Consultant
+61 447 163 174
E-post mikaela.bartoll@business-sweden.se
en bild

Linn Hantoft

Consultant Consultant
+61 447 184 898
E-post linn.hantoft@business-sweden.se
en bild

Per Sundström

Associate Associate
+61 499 880 707
E-post per.sundstrom@business-sweden.se
en bild

Malin Ekberg

Associate Associate
+61 499 885258
E-post malin.ekberg@business-sweden.se

Kontor

en bild

Business Sweden i Sydney

Sydney , Sydney
+61 2 9262 10 77
E-post sydney@business-sweden.se