Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka
Visa undermeny Dölj undermeny

Utlandskontor

Kontaktpersoner

en bild

Andreas Rentner

Trade Commissioner São Paulo Trade Commissioner, São Paulo
+55 11 99163 1116
E-post andreas.rentner@business-sweden.se
en bild

Elsa Stefenson

Senior Project Manager São Paulo Senior Project Manager, São Paulo
+55 11 2137-4415
E-post elsa.stefenson@business-sweden.se
en bild

Hanna Byström

Project Manager Project Manager
+61 499 889 707
E-post hanna.bystrom@business-sweden.se
en bild

Kristofer Ziegler

Senior Project Manager, Head of EU Affairs Brussels Senior Project Manager, Head of EU Affairs, Brussels
+32 22 13 83 68
E-post kristofer.ziegler@business-sweden.se
en bild

Linda Fransson

Consultant Consultant
+61 451 648 218
E-post linda.fransson@business-sweden.se
en bild

Linda Rydén

Consultant Brussels Consultant, Brussels
+32 22 13 83 63
E-post linda.ryden@business-sweden.se
en bild

Linn Hantoft

Consultant Consultant
+61 447 184 898
E-post linn.hantoft@business-sweden.se
en bild

Martin Ekberg

Trade Commissioner to Australia Sydney Trade Commissioner to Australia, Sydney
+ 61 2 9262 1077
E-post martin.ekberg@business-sweden.se
en bild

Patricia Kobata

Controller São Paulo Controller, São Paulo
+55 11 2137-4410
E-post patricia.kobata@business-sweden.se
en bild

Per Sundström

Associate Associate
+61 499 880 707
E-post per.sundstrom@business-sweden.se

Kontor

en bild

Business Sweden i Bogotá

Bogotá D.C , Bogotá D.C
+(57 1) 743 60 40
E-post bogota@business-sweden.se
en bild

EU Affairs

Bryssel , Bryssel
+32 2 213 83 60
E-post eu@business-sweden.se
en bild

Business Sweden i Helsingfors

Helsinki , Helsinki
+358 9 686 460
E-post finland@business-sweden.se
en bild

Business Sweden i Hongkong

Wanchai, Hong Kong , Wanchai, Hong Kong
+85 2 2521 1215
E-post hongkong@business-sweden.se
en bild

Business Sweden i Johannesburg

Dainfern , Dainfern
+27 11 300 5600
E-post johannesburg@business-sweden.se
en bild

Business Sweden i Madrid

Madrid , Madrid
+34 91 444 26 00
E-post spain@business-sweden.se
en bild

Business Sweden i New Delhi

New Delhi , New Delhi
+91 (0)11 4606 7100
E-post indien@business-sweden.se
en bild

Business Sweden i Santiago

Las Condes, Santiago , Las Condes, Santiago
+56 22 925 1900
E-post chile@business-sweden.se
en bild

Business Sweden i Sydney

Sydney , Sydney
+61 2 9262 10 77
E-post sydney@business-sweden.se
en bild

Business Sweden i Zürich

Zürich , Zürich
+41 44 287 30 00
E-post schweiz@business-sweden.se