Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka
Visa undermeny Dölj undermeny

Utlandskontor

Kontaktpersoner

en bild

Cathrin Damsholt Andersson

Project Manager, Western Europe Stockholm Project Manager, Western Europe, Stockholm
+46 8 588 660 25
E-post Cathrin.Damsholt.Andersson@business-sweden.se
en bild

Cherif Sayed

Head of Regions Middle East and Africa Head of Regions Middle East and Africa
E-post Cherif.Sayed@business-sweden.se
en bild

Hanna Byström

Project Manager Project Manager
+61 499 889 707
E-post hanna.bystrom@business-sweden.se
en bild

Iréne Enström

Senior Project Manager, Asia and the Pacific Stockholm Senior Project Manager, Asia and the Pacific, Stockholm
+46 70 883 8611
E-post irene.enstrom@business-sweden.se
en bild

Linda Fransson

Consultant Consultant
+61 451 648 218
E-post linda.fransson@business-sweden.se
en bild

Linn Hantoft

Consultant Consultant
+61 447 184 898
E-post linn.hantoft@business-sweden.se
en bild

Martin Ekberg

Trade Commissioner to Australia Sydney Trade Commissioner to Australia, Sydney
+ 61 2 9262 1077
E-post martin.ekberg@business-sweden.se
en bild

Mona Hedenskog

Senior Project Manager, Eastern Europe Stockholm Senior Project Manager, Eastern Europe, Stockholm
+46 70 883 8728
E-post mona.hedenskog@business-sweden.se
en bild

Per Sundström

Associate Associate
+61 499 880 707
E-post per.sundstrom@business-sweden.se
en bild

Susanne Flygelholm

Liaison Officer Stockholm Liaison Officer, Stockholm
+46 8 588 660 33
E-post susanne.flygelholm@business-sweden.se

Kontor

en bild

Business Sweden i Bogotá

Bogotá D.C , Bogotá D.C
+(57 1) 743 60 40
E-post bogota@business-sweden.se
en bild

EU Affairs

Bryssel , Bryssel
+32 2 213 83 60
E-post eu@business-sweden.se
en bild

Business Sweden i Helsingfors

Helsinki , Helsinki
+358 9 686 460
E-post finland@business-sweden.se
en bild

Business Sweden i Hongkong

Wanchai, Hong Kong , Wanchai, Hong Kong
+85 2 2521 1215
E-post hongkong@business-sweden.se
en bild

Business Sweden i Jakarta

Jakarta , Jakarta
+62 (0)21 570 6000
E-post indonesia@business-sweden.se
en bild

Business Sweden i New Delhi

New Delhi , New Delhi
+91 (0)11 4606 7100
E-post indien@business-sweden.se
en bild

Business Sweden i Santiago

Las Condes, Santiago , Las Condes, Santiago
+56 22 925 1900
E-post chile@business-sweden.se
en bild

Business Sweden i Sydney

Sydney , Sydney
+61 2 9262 10 77
E-post sydney@business-sweden.se
en bild

Business Sweden i Teheran

Teheran , Teheran
E-post iran@business-sweden.se