Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka
Visa undermeny Dölj undermeny

Regionala Exportrådgivare

Kontaktpersoner

en bild

Anders Bohman

Global Business Developer Västra Götaland Göteborg Global Business Developer Västra Götaland, Göteborg
070 382 95 03
E-post Anders.bohman@business-sweden.se
en bild

Astrid Hackl

Global Business Developer Skåne Malmö Global Business Developer Skåne, Malmö
+ 46 70 200 97 95
E-post astrid.hackl@business-sweden.se
en bild

Birgitta Lantz

Coordinator Global Business Development och kontaktperson för Västmanland Coordinator Global Business Development och kontaktperson för Västmanland
+46 70 872 85 34
E-post birgitta.lantz@business-sweden.se
en bild

Christer Andersson

Global Business Developer Östergötland Linköping Global Business Developer Östergötland , Linköping
+46 70 580 12 24
E-post christer.andersson@business-sweden.se
en bild

David Carlsson

Project Manager Food Assignment Project Manager Food Assignment
+46 72 235 3722
E-post david.carlsson@business-sweden.se
en bild

Erik Gropgård

Regional Manager North, Global Business Developers och ansvarig för Dalarna, Gävleborg, Jämtland och Västernorrland Borlänge Regional Manager North, Global Business Developers och ansvarig för Dalarna, Gävleborg, Jämtland och Västernorrland, Borlänge
070 381 37 06
E-post Erik.gropgard@business-sweden.se
en bild

Erik Hagenrud

Global Business Developer Norrbotten Luleå Global Business Developer Norrbotten, Luleå
+46 70 237 40 71
E-post erik.hagenrud@business-sweden.se
en bild

Gabriella Danielsson

Regional Manager South, Global Business Developers Malmö Regional Manager South, Global Business Developers , Malmö
070 345 57 70
E-post Gabriella.danielsson@business-sweden.se
en bild

Göran Berg

Global Business Developer Stockholm Stockholm Global Business Developer Stockholm, Stockholm
+46 70 883 85 01
E-post goran.berg@business-sweden.se
en bild

Gösta Melkersson

Global Business Developer Skåne Malmö Global Business Developer Skåne, Malmö
+46 730 23 86 90
E-post gosta.melkersson@business-sweden.se
en bild

Helen Rönnholm

Head Global Business Development, SME & Going Global Initiative Stockholm Head Global Business Development, SME & Going Global Initiative, Stockholm
+46 70 591 5951
E-post helen.ronnholm@business-sweden.se
en bild

Helena Wirdemo

Global Business Developer Blekinge Global Business Developer Blekinge
+46 70 358 3418
E-post helena.wirdemo@business-sweden.se
en bild

Jan Claesson

Global Business Developer Uppsala Uppsala Global Business Developer Uppsala , Uppsala
+46 72 518 44 77
E-post jan.claesson@business-sweden.se
en bild

Johan Wahlfors

Project Manager Going Global Initiative Stockholm Project Manager Going Global Initiative, Stockholm
+46 76 847 2201
E-post Johan.Wahlfors@business-sweden.se
en bild

Johannes Falkeström

Global Business Developer Jönköping Jönköping Global Business Developer Jönköping, Jönköping
+46 72 247 60 54
E-post johannes.falkestrom@business-sweden.se
en bild

Jonas Almeling

Project Manager Going Global Initiative Stockholm Project Manager Going Global Initiative, Stockholm
+46 76 130 8 031
E-post jonas.almeling@business-sweden.se
en bild

Jonas Englund

Global Business Developer Västra Götaland Göteborg Global Business Developer Västra Götaland, Göteborg
+46 70 583 18 88
E-post jonas.englund@business-sweden.se
en bild

Jonas Thulin

Global Business Developer Stockholm Stockholm Global Business Developer Stockholm, Stockholm
+46 72 50 67 117
E-post jonas.thulin@business-sweden.se
en bild

Karin Darlington

Global Business Developer Kronoberg och Kalmar Växjö Global Business Developer Kronoberg och Kalmar, Växjö
+46 70 468 77 33
E-post karin.darlington@business-sweden.se
en bild

Katharina Saalo

Global Business Developer Västerbotten Skellefteå Global Business Developer Västerbotten, Skellefteå
+46 70 371 95 82
E-post katharina.saalo@business-sweden.se
en bild

Maria Frisk

Global Business Developer Stockholm Global Business Developer Stockholm
+46 72 243 6796
E-post maria.frisk@business-sweden.se
en bild

Martin Jönsson

Global Business Developer Västra Götaland Göteborg Global Business Developer Västra Götaland, Göteborg
+46 70 531 8954
E-post martin.jonsson@business-sweden.se
en bild

Niclas Emanuelsson

Regional Manager West, Global Business Developers och ansvarig för Örebro och Värmland Göteborg Regional Manager West, Global Business Developers och ansvarig för Örebro och Värmland, Göteborg
+46 76 119 3318
E-post niclas.emanuelsson@business-sweden.se
en bild

Oleg Zastenker

Global Business Developer Halland och Västra Götaland Halmstad Global Business Developer Halland och Västra Götaland, Halmstad
+46 70 894 92 02
E-post oleg.zastenker@business-sweden.se
en bild

Per Jansson

Global Business Developer Stockholm Global Business Developer Stockholm
0703642351
E-post per.jansson@business-sweden.se
en bild

Peter Svensson

Global Business Developer Stockholm Stockholm Global Business Developer Stockholm, Stockholm
+46 73 663 80 70
E-post peter.svensson@business-sweden.se
en bild

Rickard Mosell

Global Business Developer Skåne Global Business Developer Skåne
+46 709 70 88 76
E-post rickard.mosell@business-sweden.se
en bild

Sven Sievers

Global Business Developer Södermanland och Gotland Nyköping Global Business Developer Södermanland och Gotland, Nyköping
+46 705 163 999
E-post sven.sievers@business-sweden.se
en bild

Ulrika Åkerman

Global Business Developer Västra Götaland Göteborg Global Business Developer Västra Götaland, Göteborg
+46 070- 358 71 07
E-post ulrika.akerman@business-sweden.se