Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka
Visa undermeny Dölj undermeny

Telekom och IT

Kontaktpersoner

en bild

Steve Kim

Project Manager Invest Seoul Project Manager Invest, Seoul
+82 70 4713 5905
E-post Steve.Kim@business-sweden.se
en bild

Niklas Johnsson

Senior Investment Advisor, ICT Stockholm, Sweden Senior Investment Advisor, ICT, Stockholm, Sweden
+46 70 269 76 42
E-post niklas.johnsson@business-sweden.se
en bild

Rita Huang

Senior Project Manager Senior Project Manager
+886 2 2757 6573 Ext.15
E-post rita.huang@business-sweden.se
en bild

Eric Baffoy

Associate Associate
+212 5 22 36 25 10
E-post eric.baffoy@business-sweden.se
en bild

Gustaf Bergström

Market Area Director Market Area Director
+44 20 7258 5134
E-post gustaf.bergstrom@business-sweden.se
en bild

Karl Mellon

Senior Investment Advisor San Francisco Senior Investment Advisor, San Francisco
+1 415 835 3004
E-post Karl.Mellon@business-sweden.se
en bild

Maila Reeves

Senior Investment Advisor, UK and Ireland Senior Investment Advisor, UK and Ireland
+44 7766 534 534
E-post maila.reeves@business-sweden.se
en bild

Songhong Li

Senior Investment Promotion Officer Shanghai Senior Investment Promotion Officer, Shanghai
+86 21 6218 9955 ext 14
E-post songhong.li@business-sweden.se
en bild

Hideki Hayashi

Project Manager Tokyo Project Manager, Tokyo
+81 3 5562 5005
E-post hideki.hayashi@business-sweden.se
en bild

Vineet Garg

Investment Advisor New Delhi Investment Advisor, New Delhi
+ 91 (0)11 4606 7134
E-post vineet.garg@business-sweden.se