Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka
Visa undermeny Dölj undermeny

Kontaktpersoner inom Hälso- och sjukvård samt Life Science

Kontaktpersoner

en bild

Christian Rhee

Senior Investment Advisor Seoul Senior Investment Advisor, Seoul
+82 2 739 1460
E-post Christian.Rhee@business-sweden.se
en bild

Eungyu Park

Associate Seoul Associate, Seoul
+82 70 4713 5902
E-post Eungyu.Park@business-sweden.se
en bild

Markus Thor

Investment Advisor Stockholm, Sweden Investment Advisor, Stockholm, Sweden
+46 70 232 24 16
E-post markus.thor@business-sweden.se
en bild

Carl Morath

Senior Investment Advisor, Life Sciences Stockholm, Sweden Senior Investment Advisor, Life Sciences , Stockholm, Sweden
+46 73 038 77 23
E-post carl.morath@business-sweden.se
en bild

Feng Wang

Investment Promotion China Head Investment Promotion China Head
+86 21 6218 9955 ext 18
E-post feng.wang@business-sweden.se
Språk:Engelska
en bild

Virginia Herndon

Senior Investment Adviser Healthcare and Life Sciences New York Senior Investment Adviser Healthcare and Life Sciences, New York
+1-(212)-897-2322
E-post virginia.herndon@business-sweden.se
en bild

Parul Gupta

Project Manager New Delhi Project Manager, New Delhi
+91 (0)11 4606 7106
E-post Parul.Gupta@business-sweden.se
en bild

Sandeep Sampla

Project Manager New Delhi Project Manager, New Delhi
+91 (0)11 4606 7100
E-post sandeep.sampla@business-sweden.se
en bild

Etsuko Yasuda

Consultant Tokyo Consultant, Tokyo
+81 3 5562 5014
E-post Etsuko.Yasuda@business-sweden.se
en bild

Hideki Fujimoto

Senior Investment Advisor Senior Investment Advisor
T+81 3 5562 5027
E-post Hideki.fujimoto@business-sweden.se