Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka
Visa undermeny Dölj undermeny

Kontaktpersoner inom Energi och Miljöteknik

Kontaktpersoner

en bild

Sten Engström

Senior Investment Advisor, Cleantech and Automotive Stockholm, Sweden Senior Investment Advisor, Cleantech and Automotive, Stockholm, Sweden
+46 70 642 75 02
E-post sten.engstrom@business-sweden.se
en bild

Charlotte Rylme

Vice President Marketing & Digitalisation Vice President Marketing & Digitalisation
+46 70 697 18 81
E-post charlotte.rylme@business-sweden.se
en bild

Steve Kim

Project Manager Invest Seoul Project Manager Invest, Seoul
+82 70 4713 5905
E-post Steve.Kim@business-sweden.se
en bild

Eungyu Park

Investment advisor Seoul Investment advisor, Seoul
+82 70 4713 5902
E-post Eungyu.Park@business-sweden.se
en bild

Alev Günay

Senior Investment Advisor USA Senior Investment Advisor, USA
+ 1 646 352 3333
E-post Alev.Gunay@business-sweden.se
en bild

Bin Li

Senior Investment Promotion Officer Shanghai Senior Investment Promotion Officer, Shanghai
+86 21 6218 9955 ext. 20
E-post bin.li@business-sweden.se
en bild

Michio Mori

Senior Investment Advisor Tokyo Senior Investment Advisor, Tokyo
+81 3 5562 5093
E-post michio.mori@business-sweden.se
en bild

Srikant Illuri

Executive Director - Invest New Delhi Executive Director - Invest, New Delhi
+ 91 (0)11 4606 7131
E-post srikant.illuri@business-sweden.se
en bild

Vineet Garg

Investment Advisor New Delhi Investment Advisor, New Delhi
+ 91 (0)11 4606 7134
E-post vineet.garg@business-sweden.se