Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka
Visa undermeny Dölj undermeny

Branschkontakter

Kontaktpersoner

en bild

Andreas Rentner

Trade Commissioner São Paulo Trade Commissioner, São Paulo
+55 11 99163 1116
E-post andreas.rentner@business-sweden.se
en bild

Anna Clarin

Responsible Transportation and Automotive Stockholm Responsible Transportation and Automotive, Stockholm
E-post anna.clarin@business-sweden.se
en bild

Charlotte Rylme

Vice President Marketing & Digitalisation Vice President Marketing & Digitalisation
+46 70 697 18 81
E-post charlotte.rylme@business-sweden.se
en bild

Christina Bergstrand

Marketing Communication Data Centers by Sweden Stockholm, Sweden Marketing Communication Data Centers by Sweden, Stockholm, Sweden
+46 70 547 84 76
E-post christina.bergstrand@business-sweden.se
en bild

Etsuko Yasuda

Consultant Tokyo Consultant, Tokyo
+81 3 5562 5014
E-post Etsuko.Yasuda@business-sweden.se
en bild

Lydia Engholm

Trade Commissioner Toronto Trade Commissioner, Toronto
+1 647 971 8152
E-post lydia.engholm@business-sweden.se
en bild

Michio Mori

Senior Investment Advisor Tokyo Senior Investment Advisor, Tokyo
+81 3 5562 5093
E-post michio.mori@business-sweden.se
en bild

Mikael Johansson

Manager Business Development Stockholm Manager Business Development , Stockholm
E-post mikael.l.johansson@business-sweden.se
en bild

Niklas Johnsson

Senior Investment Advisor, ICT Stockholm, Sweden Senior Investment Advisor, ICT, Stockholm, Sweden
+46 70 269 76 42
E-post niklas.johnsson@business-sweden.se
en bild

Sten Engström

Senior Investment Advisor, Cleantech and Automotive Stockholm, Sweden Senior Investment Advisor, Cleantech and Automotive, Stockholm, Sweden
+46 70 642 75 02
E-post sten.engstrom@business-sweden.se