Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka

Kontakta en Global Business Developer, SME

Kontaktpersoner

en bild

Oleg Zastenker

Global Business Developer Halland och Västra Götaland Halmstad Global Business Developer Halland och Västra Götaland, Halmstad
+46 70 894 92 02
E-post oleg.zastenker@business-sweden.se
en bild

Sven Sievers

Global Business Developer Södermanland och Gotland Nyköping Global Business Developer Södermanland och Gotland, Nyköping
+46 705 163 999
E-post sven.sievers@business-sweden.se
en bild

Katharina Saalo

Global Business Developer Västerbotten Skellefteå Global Business Developer Västerbotten, Skellefteå
+46 70 371 95 82
E-post katharina.saalo@business-sweden.se
en bild

Johannes Falkeström

Global Business Developer Jönköping Jönköping Global Business Developer Jönköping, Jönköping
+46 72 247 60 54
E-post johannes.falkestrom@business-sweden.se
en bild

Christer Andersson

Global Business Developer Östergötland Linköping Global Business Developer Östergötland , Linköping
+46 70 580 12 24
E-post christer.andersson@business-sweden.se
en bild

Erik Hagenrud

Global Business Developer Norrbotten Luleå Global Business Developer Norrbotten, Luleå
+46 70 237 40 71
E-post erik.hagenrud@business-sweden.se
en bild

Jonas Englund

Global Business Developer Västra Götaland Göteborg Global Business Developer Västra Götaland, Göteborg
+46 70 583 18 88
E-post jonas.englund@business-sweden.se
en bild

Helen Rönnholm

Head Global Business Development, SME & Going Global Initative Stockholm Head Global Business Development, SME & Going Global Initative, Stockholm
+46 70 591 5951
E-post helen.ronnholm@business-sweden.se
en bild

Birgitta Lantz

Coordinator Global Business Development och kontaktperson för Västmanland och Örebro län Coordinator Global Business Development och kontaktperson för Västmanland och Örebro län
+46 70 872 85 34
E-post birgitta.lantz@business-sweden.se
en bild

Göran Berg

Global Business Developer Stockholm och Jämtland Stockholm Global Business Developer Stockholm och Jämtland, Stockholm
+46 70 883 85 01
E-post goran.berg@business-sweden.se
en bild

Karin Darlington

Global Business Developer Kronoberg och Kalmar Växjö Global Business Developer Kronoberg och Kalmar, Växjö
+46 70 468 77 33
E-post karin.darlington@business-sweden.se
en bild

Helena Wirdemo

Global Business Developer Blekinge Global Business Developer Blekinge
+46 70 358 3418
E-post helena.wirdemo@business-sweden.se
en bild

Gösta Melkersson

Global Business Developer Skåne Malmö Global Business Developer Skåne, Malmö
+46 730 23 86 90
E-post gosta.melkersson@business-sweden.se
en bild

Astrid Hackl

Global Business Developer Skåne Malmö Global Business Developer Skåne, Malmö
+ 46 70 200 97 95
E-post astrid.hackl@business-sweden.se
en bild

Erik Gropgård

Regional Manager North, Global Business Developers Borlänge Regional Manager North, Global Business Developers, Borlänge
070 381 37 06
E-post Erik.gropgard@business-sweden.se
en bild

Bengt Högberg

Global Business Developer Västernorrland Härnösand Global Business Developer Västernorrland, Härnösand
+46 70 594 11 08
E-post bengt.hogberg@business-sweden.se
en bild

Gabriella Danielsson

Regional Manager South, Global Business Developers Malmö Regional Manager South, Global Business Developers , Malmö
070 345 57 70
E-post Gabriella.danielsson@business-sweden.se
en bild

Jan Claesson

Global Business Developer Uppsala Uppsala Global Business Developer Uppsala , Uppsala
+46 72 518 44 77
E-post jan.claesson@business-sweden.se
en bild

Ulrika Åkerman

Global Business Developer Västra Götaland Göteborg Global Business Developer Västra Götaland, Göteborg
+46 070- 358 71 07
E-post ulrika.akerman@business-sweden.se
en bild

Peter Svensson

Global Business Developer Stockholm Stockholm Global Business Developer Stockholm, Stockholm
+46 73 663 80 70
E-post peter.svensson@business-sweden.se
en bild

Anders Bohman

Global Business Developer Västra Götaland Göteborg Global Business Developer Västra Götaland, Göteborg
070 382 95 03
E-post Anders.bohman@business-sweden.se
en bild

Jonas Thulin

Global Business Developer Stockholm Stockholm Global Business Developer Stockholm, Stockholm
+46 72 50 67 117
E-post jonas.thulin@business-sweden.se
en bild

Niclas Emanuelsson

Regional Manager West, Global Business Developers Göteborg Regional Manager West, Global Business Developers, Göteborg
+46 76 119 3318
E-post niclas.emanuelsson@business-sweden.se
en bild

Per Jansson

Global Business Developer Stockholm Global Business Developer Stockholm
0703642351
E-post per.jansson@business-sweden.se
en bild

Jonas Almeling

Project Manager Going Global Initiative Stockholm Project Manager Going Global Initiative, Stockholm
+46 76 130 8 031
E-post jonas.almeling@business-sweden.se