Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka

Kontakta oss

Kontaktpersoner

en bild

Mariem Skoog N'Diaye

Senior Project Manager International Procurement Senior Project Manager International Procurement
+46 8 588 664 02
E-post mariem.skoog@business-sweden.se
en bild

Ali Shakir

Trade Commissioner Saudi Arabia Riyadh Trade Commissioner Saudi Arabia, Riyadh
+966 505 833 225
E-post ali.shakir@business-sweden.se
en bild

Brenda Odallo

Associate Nairobi Associate, Nairobi
+254 20 374 9760 +254 20 374 1788
E-post brenda.odallo@business-sweden.se
en bild

Carl Malmqvist

Trade Commissioner Malaysia Kuala Lumpur Trade Commissioner Malaysia, Kuala Lumpur
+6012 200 2532
E-post carl.malmqvist@business-sweden.se
en bild

Carl-Johan Hedberg

Project Manager Project Manager
+43 1 402 35 15 29
E-post Carl-Johan.Hedberg@business-sweden.se
en bild

Christian Hellqvist

Project Manager Brussels Project Manager, Brussels
+32 22 13 83 67
E-post christian.hellqvist@business-sweden.se
en bild

Julia Torstensson

Consultant Nairobi Consultant, Nairobi
+254 20 3749760 +254 20 374 1788
E-post julia.torstensson@business-sweden.se
en bild

Kacper Pierzynowski

Project Manager Project Manager
+60 12 302 3929
E-post kacper.pierzynowski@business-sweden.se
en bild

Marc Lundwall

Counsellor – UN & IFI Procurement and Commercial Affairs New York Counsellor – UN & IFI Procurement and Commercial Affairs, New York
+1 917 573 4246
E-post marc.lundwall@business-sweden.se
en bild

Marcus Persson

Project Manager Project Manager
+39 345 397 53 64
E-post marcus.persson@business-sweden.se
en bild

Sally Al Saied

Project Manager Project Manager
+962 777 71 22 44
E-post sally.alsaied@business-sweden.se
en bild

Viktor Heide

Consultant Köpenhamn Consultant, Köpenhamn
+45 33 36 00 68
E-post viktor.heide@business-sweden.se