Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka

Kontakta oss

Business Sweden arbetar aktivt för svenska företag från både Sverige och globalt där FN, multilaterala utvecklingsorganisationer liksom bilaterala biståndsgivare verkar. Vi har upparbetat extensiv kompetens och har god erfarenhet av att assistera svenska företag, både på enskild uppdragsbas eller i exportfrämjande aktiviteter som delegationer, seminarier och mässor. Vill du höra mer om vad vi kan bistå ditt företag med är du välkommen att kontakta oss.

FN kontaktöversikt

Kontaktpersoner

en bild

Carl-Johan Hedberg

Project Manager Project Manager
+43 1 402 35 15 29
E-post Carl-Johan.Hedberg@business-sweden.se
en bild

Christian Hellqvist

Project Manager Brussels Project Manager, Brussels
+32 22 13 83 67
E-post christian.hellqvist@business-sweden.se
en bild

Emil Akander

Acting Trade Commissioner Malaysia Kuala Lumpur Acting Trade Commissioner Malaysia, Kuala Lumpur
+60 3 2166 2531
E-post emil.akander@business-sweden.se
en bild

Julia Torstensson

Consultant Nairobi Consultant, Nairobi
+254 20 3749760 +254 20 374 1788
E-post julia.torstensson@business-sweden.se
en bild

Kacper Pierzynowski

Project Manager Project Manager
+60 12 302 3929
E-post kacper.pierzynowski@business-sweden.se
en bild

Marc Lundwall

Counsellor – UN & IFI Procurement and Commercial Affairs New York Counsellor – UN & IFI Procurement and Commercial Affairs, New York
+1 917 573 4246
E-post marc.lundwall@business-sweden.se
en bild

Marcus Persson

Project Manager Project Manager
+39 345 397 53 64
E-post marcus.persson@business-sweden.se
en bild

Sally Al Saied

Project Manager Project Manager
+962 777 71 22 44
E-post sally.alsaied@business-sweden.se
en bild

Viktor Heide

Consultant Köpenhamn Consultant, Köpenhamn
+45 33 36 00 68
E-post viktor.heide@business-sweden.se