Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka

Kontakta oss

Kontaktpersoner

en bild

Anna Liberg

Trade Commissioner to Germany Berlin Trade Commissioner to Germany, Berlin
+ 49 30 893 60 600
E-post anna.liberg@business-sweden.se
en bild

Catharina Dreier

Senior Project Manager Berlin Senior Project Manager, Berlin
+49 30 893 60 634
E-post catharina.dreier@business-sweden.se
en bild

Anna Sundlöf Eriksson

Consultant Berlin Consultant, Berlin
+49 30 893 60 624
E-post anna.sundloferiksson@business-sweden.se
en bild

Johan Holmlund

Senior Project Manager Senior Project Manager
+49 30 893 60 610
E-post johan.holmlund@business-sweden.se
en bild

Titti Lindell

Senior Project Manager Berlin Senior Project Manager, Berlin
+49 30 893 60 619
E-post titti.lindell@business-sweden.se
en bild

Sofia Lindqvist

Consultant Berlin Consultant, Berlin
+49 30 893 60 611
E-post sofia.lindqvist@business-sweden.se
en bild

Franca Lippitz

Consultant Berlin Consultant, Berlin
+49 30 893 60 621
E-post franca.lippitz@business-sweden.se
en bild

Peter Ljung

Project Manager Berlin Project Manager, Berlin
+49 30 893 60 632
E-post peter.ljung@business-sweden.se
en bild

Jakob Läsker

Consultant Berlin Consultant, Berlin
+49 30 893 60 630
E-post jacob.lasker@business-sweden.se
en bild

Linus Nissen

Associate Berlin Associate, Berlin
+49 30 893 60 636
E-post linus.nissen@business-sweden.se
en bild

Jessica Olsson

Senior Project Manager Berlin Senior Project Manager, Berlin
+49 30 893 60 621
E-post jessica.olsson@business-sweden.se
en bild

Lotta Pick

Consultant Berlin Consultant, Berlin
+49 30 893 60 622
E-post lotta.pick@business-sweden.se
en bild

Maximilian Richter

Project Manager Berlin Project Manager, Berlin
+49 30 893 60 617
E-post maximilian.richter@business-sweden.se
en bild

Camilla Stahl

Consultant Berlin Consultant, Berlin
+49 30 893 60 613
E-post camilla.stahl@business-sweden.se
en bild

Lisa Tullus

Project Manager Berlin Project Manager, Berlin
+49 178 893 62 31
E-post lisa.tullus@business-sweden.se
en bild

Karin Waller

Project Manager Berlin Project Manager, Berlin
+49 30 893 60 615
E-post karin.waller@business-sweden.se
en bild

Henrik Ågren

Consultant Berlin Consultant, Berlin
+49 30 893 60 612
E-post henrik.agren@business-sweden.se

Kontor

en bild

Business Sweden i Berlin

Berlin , Berlin
+49-30-893 60 600
E-post tyskland@business-sweden.se