Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka

Kontakta oss

Kontaktpersoner

en bild

Malin Svensson

Trade Commissioner to Spain, Country Manager Spain and Portugal Madrid Trade Commissioner to Spain, Country Manager Spain and Portugal, Madrid
+34 91 444 26 00
E-post malin.svensson@business-sweden.se
en bild

Christian Karlsson

Senior Project Manager Madrid Senior Project Manager, Madrid
+34 91 444 26 00
E-post christian.karlsson@business-sweden.se
en bild

Malin Backman

Project Manager Madrid Project Manager, Madrid
+34 91 444 26 00
E-post malin.backman@business-sweden.se
en bild

Åsa Barrio

Business Developer Madrid Business Developer, Madrid
+34 91 444 26 00
E-post asa.barrio@business-sweden.se
en bild

Albin Larsson

Project Manager Madrid Project Manager, Madrid
+34 91 444 26 00
E-post albin.larsson@business-sweden.se
en bild

Eric Blomquist

Project Manager Madrid Project Manager, Madrid
+34 91 444 26 00
E-post eric.blomquist@business-sweden.se
en bild

Tobias Kvick

Consultant Madrid Consultant, Madrid
+34 91 444 26 00
E-post tobias.kvick@business-sweden.se
en bild

Robert Löf

Associate Madrid Associate, Madrid
+34 91 444 26 00
E-post robert.lof@business-sweden.se

Kontor

en bild

Business Sweden i Madrid

Madrid , Madrid
+34 91 444 26 00
E-post spain@business-sweden.se