Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka
Visa undermeny Dölj undermeny

Kontakta Business Sweden i Polen

Kontaktpersoner

en bild

Erik Friberg

Market Area Director CEE & Trade Commissioner Poland Market Area Director CEE & Trade Commissioner Poland
+48 602 672 749
E-post erik.friberg@business-sweden.se
Språk: svenska, engelska
en bild

Witold Szwed

Senior Project Manager Senior Project Manager
+48 602 556 057
E-post witold.szwed@business-sweden.se
Språk: svenska, engelska, polska
en bild

Charlotta Eliasson

Project Manager Project Manager
+48 602 672 705
E-post charlotta.eliasson@business-sweden.se
Språk: svenska, engelska, polska
en bild

Maja Stańczuk-Klimek

Consultant Consultant
+48 606 668 185
E-post maja.stanczuk-klimek@business-sweden.se
Språk: svenska, engelska, polska
en bild

Dominik Skibicki

Consultant Consultant
+48 602 673 106
E-post dominik.skibicki@business-sweden.se
Språk: svenska, engelska, polska
en bild

Grażyna Tatar

Consultant Consultant
+48 664 431 076
E-post grazyna.tatar@business-sweden.se
Språk: svenska, engelska, polska
en bild

Anna Łomża

Consultant Consultant
+48 664 431 080
E-post anna.lomza@business-sweden.se
Språk: svenska, engelska, polska
en bild

Sławomir Pelczar

Consultant Consultant
+48 602 672 664
E-post slawomir.pelczar@business-sweden.se
Språk: engelska, polska

Kontor

en bild

Business Sweden i Warszawa

Warszawa , Warszawa
+48 22 505 84 60
E-post polen@business-sweden.se