Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka
Visa undermeny Dölj undermeny

Kontakta oss

Kontaktpersoner

en bild

Hampus Nilzén

Trade Commissioner Austria and Hungary Trade Commissioner Austria and Hungary
+43 140 235 15 21
E-post Hampus.Nilzen@business-sweden.se
en bild

Maja Zoric

Senior Project Manager Senior Project Manager
+43 1 402 35 15 23
E-post maja.zoric@business-sweden.se
en bild

Edin Erkocevic

Project Manager Project Manager
+43 1 402 35 15 25
E-post edin.erkocevic@business-sweden.se
en bild

Aldijana Osmanagic

Project Manager Project Manager
E-post Aldijana.Osmanagic@business-sweden.se
en bild

Carl-Johan Hedberg

Project Manager Project Manager
+43 1 402 35 15 29
E-post Carl-Johan.Hedberg@business-sweden.se
en bild

Edin Colak

Associate Associate
+43 1 402 35 15 20
E-post edin.colak@business-sweden.se
en bild

Ulrika Hallström

Consultant Consultant
+43 140 235 15 27
E-post ulrika.hallstrom@business-sweden.se

Kontor

en bild

Business Sweden i Wien

Vienna , Vienna
+43 1 402 35 150
E-post austria@business-sweden.se