Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka
Visa undermeny Dölj undermeny

Kontakta oss

Kontaktpersoner

en bild

Martin Skoogh

Trade Commissioner Italy Trade Commissioner Italy
+46 722248990
E-post martin.skoogh@business-sweden.se
en bild

Ulrika Hoonk

Project Manager Milan, Italy Project Manager, Milan, Italy
+ 39 34 539 75 306
E-post ulrika.hoonk@business-sweden.se
en bild

Marcus Persson

Project Manager Project Manager
+39 345 397 53 64
E-post marcus.persson@business-sweden.se
en bild

Eric Marini

Consultant Consultant
+ 39 346 257 9215
E-post Eric.Marini@business-sweden.se
en bild

Maria Dahlberg

Consultant Consultant
+ 39 34 5365 6409
E-post maria.dahlberg@business-sweden.se
en bild

Alexander Morrone

Consultant Consultant
+39 346 111 9047
E-post alexander.morrone@business-sweden.se
en bild

Elisa Alaiso

Associate Associate
+39 345 397 5211
E-post elisa.alaiso@business-sweden.se

Kontor

en bild

Business Sweden i Milano

Milan , Milan
+39 02 86 39 81
E-post italien@business-sweden.se