Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka

Kontakta oss

Kontaktpersoner

en bild

Annika Stål

Trade Commissioner France Trade Commissioner France
+33 1 53 40 89 00
E-post annika.stal@business-sweden.se
en bild

Marie Eck

Senior Project Manager Senior Project Manager
+33 1 53 40 85 79
E-post marie.eck@business-sweden.se
en bild

Emma Hemmingsson

Project Manager Project Manager
+33 1 53 40 85 76
E-post Emma.Hemmingson@business-sweden.se
en bild

Charlotte Strömbäck

Consultant Consultant
+33 1 53 40 85 84
E-post Charlotte.Stromback@business-sweden.se
en bild

Felicia Kron

Consultant Consultant
+33 1 53 40 85 77
E-post felicia.kron@business-sweden.se
en bild

Linda Thilén

Consultant Consultant
+33 1 76 53 72 09
E-post linda.thilen@business-sweden.se
en bild

Frej Ericson

Associate Associate
+33 1 53 40 85 78
E-post frej.ericson@business-sweden.se
en bild

Maria Svanborg

Associate Associate
+33 1 53 40 85 84
E-post maria.svanborg@business-sweden.se

Kontor

en bild

Business Swedens kontor i Paris

Paris , Paris
+33 1 53 40 89 00
E-post frankrike@business-sweden.se