Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka

Kontakta oss

Kontaktpersoner

en bild

Carsten Grönblad

Trade Commissioner to India New Delhi Trade Commissioner to India, New Delhi
+ 91 (0)11 4606 7108
E-post carsten.gronblad@business-sweden.se
en bild

Magnus Andersson

Office Manager Bangalore Office Manager , Bangalore
+ 91 (0)80 4152 9100
E-post magnus.e.andersson@business-sweden.se
en bild

Meena Rao

Head - Finance and Administration New Delhi Head - Finance and Administration, New Delhi
+ 91 (0)11 4606 7113
E-post meena.rao@business-sweden.se
en bild

Ajay Sachdeva

Senior Project Manager New Delhi Senior Project Manager, New Delhi
+ 91 (0)11 4606 7117
E-post ajay.sachdeva@business-sweden.se
en bild

Pawan Tahlani

Senior Project Manager New Delhi Senior Project Manager, New Delhi
+ 91 (0)11 4606 7104
E-post pawan.tahlani@business-sweden.se
en bild

Parul Gupta

Project Manager New Delhi Project Manager, New Delhi
+91 (0)11 4606 7106
E-post Parul.Gupta@business-sweden.se
en bild

Sandeep Sampla

Project Manager New Delhi Project Manager, New Delhi
+91 (0)11 4606 7100
E-post sandeep.sampla@business-sweden.se
en bild

Alka Saxena

Project Manager New Delhi Project Manager, New Delhi
+ 91 (0)11 4606 7114
E-post alka.saxena@business-sweden.se
en bild

Anjali Bhola

Project Manager New Delhi Project Manager, New Delhi
+ 91 (0)11 4606 7103
E-post anjali.bhola@business-sweden.se
en bild

Vinita Batra

Project Manager New Delhi Project Manager, New Delhi
+91 (0)11 4606 7135
E-post vinita.batra@business-sweden.se
en bild

Pooja Khanna

Consultant New Delhi Consultant, New Delhi
+ 91 (0)11 4606 7109
E-post pooja.khanna@business-sweden.se
en bild

Chayanika Basak

Consultant New Delhi Consultant, New Delhi
+ 91 (0)11 4606 7112
E-post chayanika.basak@business-sweden.se
en bild

Mohit Arora

Consultant New Delhi Consultant, New Delhi
+91 (0)11 4606 7111
E-post Mohit.Arora@business-sweden.se
en bild

Saurabh Sharma

Consultant New Delhi Consultant, New Delhi
+ 91 (0)11 4606 7118
E-post saurabh.sharma@business-sweden.se
en bild

Fredrik Elshult

Consultant New Delhi Consultant, New Delhi
+91 (0)11 4606 7125
E-post fredrik.elshult@business-sweden.se
en bild

Jakob Mökander

Consultant New Delhi Consultant, New Delhi
+91 8588 8190 67
E-post jakob.mokander@business-sweden.se
en bild

Jesper Bernhardsson

Associate New Delhi Associate, New Delhi
+91 9999 0238 16
E-post jesper.bernhardsson@business-sweden.se
en bild

Srikant Illuri

Executive Director - Invest New Delhi Executive Director - Invest, New Delhi
+ 91 (0)11 4606 7131
E-post srikant.illuri@business-sweden.se
en bild

Vineet Garg

Investment Advisor New Delhi Investment Advisor, New Delhi
+ 91 (0)11 4606 7134
E-post vineet.garg@business-sweden.se
en bild

Sreedhar Kadambi

Investment Advisor New Delhi Investment Advisor, New Delhi
+91 (0)11 4606 7131
E-post Sreedhar.Kadambi@business-sweden.se
en bild

Sami Mohammad

Reception/Admin New Delhi Reception/Admin, New Delhi
+91 (0)11 4606 7100
E-post sami.mohammad@business-sweden.se
en bild

Amrit Hinduja

Senior Project Manager Bangalore Senior Project Manager, Bangalore
+91 (0)80 4152 9106
E-post amrit.hinduja@business-sweden.se
en bild

Arati Kashi

Consultant Bangalore Consultant, Bangalore
+91 (0)80 4152 9104
E-post arati.kashi@business-sweden.se
en bild

Rahul Simha

Consultant Bangalore Consultant, Bangalore
+91 (0)80 4152 9103
E-post rahul.simha@business-sweden.se
en bild

Jyothish Jacob

Consultant Bangalore Consultant, Bangalore
+91 (0)80 4152 9102
E-post jyothishjacob.thelappilly@business-sweden.se
en bild

Samiksha Jalan

Consultant Bangalore Consultant, Bangalore
+91 (0)80 4152 9105
E-post samiksha.jalan@business-sweden.se
en bild

Divya Kumar

Associate Bangalore Associate, Bangalore
+91 (0)80 4023 9108
E-post divya.kumar@business-sweden.se
en bild

Sofia Berglund

Associate Bangalore Associate, Bangalore
+91 (0)80 4023 9107
E-post Sofia.Berglund@business-sweden.se
en bild

Ranjitha Kumar

Administrator Bangalore Administrator, Bangalore
+91 (0)80 4152 9100
E-post ranjitha.kumar@business-sweden.se

Kontor

en bild

Business Sweden i New Delhi

New Delhi , New Delhi
+91 (0)11 4606 7100
E-post indien@business-sweden.se
en bild

Business Sweden i Bangalore

Bangalore , Bangalore
+91 (0)80 4152 9100
E-post indien@business-sweden.se