Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka
Visa undermeny Dölj undermeny

Kontakta oss

Kontaktpersoner

en bild

Ann-Sofie Safa

Trade Commissioner USA Trade Commissioner USA
+1-415-835-3007
E-post ann-sofie.safa@business-sweden.se
en bild

Max Åvall

Head of Office Chicago Head of Office , Chicago
+1 312 781 6237
E-post max.avall@business-sweden.se
en bild

Mayra Mateos

Head of Office San Francisco Head of Office San Francisco
+1 415 835 3001
E-post mayra.mateos@business-sweden.se
en bild

Anders Olsson

Head of Office New York Head of Office, New York
+1 212 507 9003
E-post anders.olsson@business-sweden.se
en bild

Alev Günay

Senior Investment Advisor USA Senior Investment Advisor, USA
+ 1 646 352 3333
E-post Alev.Gunay@business-sweden.se
en bild

James Armstrong

Project Manager Chicago Project Manager, Chicago
+1 312 781 6223
E-post james.armstrong@business-sweden.se
en bild

Dorothea Moeller

Associate Chicago Associate Chicago
+1 312 781 6226
E-post dorothea.moeller@business-sweden.se
en bild

Louise Söderlind

Associate Chicago Associate Chicago
+1 312 781 6239
E-post louise.soderlind@business-sweden.se
en bild

Allison Carroll

Associate Chicago Associate Chicago
+1 312 781 6246
E-post allison.carroll@business-sweden.se
en bild

Cynthia Finstad

Consultant, Accountant Chicago Consultant, Accountant, Chicago
+1 312 781 6238
E-post cynthia.finstad@business-sweden.se
en bild

Amy Patel

Consultant, Accountant Chicago Consultant, Accountant, Chicago
+1 312 781 6233
E-post amy.patel@business-sweden.se
en bild

Roman Reyes

Manager, Director of Administration Chicago Manager, Director of Administration, Chicago
+1 312 781 6252
E-post roman.reyes@business-sweden.se
en bild

Karl Mellon

Senior Investment Advisor San Francisco Senior Investment Advisor, San Francisco
+1 415 835 3004
E-post Karl.Mellon@business-sweden.se
en bild

Shaun Hundle

Project Manager San Francisco Project Manager, San Francisco
+1 415 835 3002
E-post shaun.hundle@business-sweden.se
en bild

Rachel Buff

Associate New York Associate New York
+1 (212) 897-2317
E-post rachel.buff@business-sweden.se
en bild

Mats Shore

Project Manager New York Project Manager, New York
+1 212 507 9002
E-post mats.shore@business-sweden.se
en bild

Marc Lundwall

Counsellor – UN & IFI Procurement and Commercial Affairs New York Counsellor – UN & IFI Procurement and Commercial Affairs, New York
+1 917 573 4246
E-post marc.lundwall@business-sweden.se
en bild

Virginia Herndon

Senior Investment Adviser Healthcare and Life Sciences New York Senior Investment Adviser Healthcare and Life Sciences, New York
+1-(212)-897-2322
E-post virginia.herndon@business-sweden.se
en bild

Therése Dalebrant

Consultant San Francisco Consultant, San Francisco
+1 415 835 3005
E-post therese.dalebrant@business-sweden.se
en bild

Greg Babel

Associate San Francisco Associate, San Francisco
+1 415 835 3003
E-post greg.babel@business-sweden.se
en bild

Markus Larsson

Consultant Chicago Consultant, Chicago
+1 312 781 6227
E-post markus.larsson@business-sweden.se
en bild

Daniel Hart

Accountant Chicago Accountant, Chicago
+1 312 781 6231
E-post daniel.hart@business-sweden.se
en bild

Erik Stahle

Associate New York Associate New York
+ 646 625 4633
E-post erik.stahle@business-sweden.se
en bild

Pontus Andersson

Associate Chicago Associate Chicago
+1 312 781 6249
E-post pontus.andersson@business-sweden.se
en bild

Kenny Myles

Accountant Chicago Accountant Chicago
+1 312 781 6241
E-post kenny.myles@business-sweden.se