Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka

Kontakta oss

Kontaktpersoner

en bild

Nicolas Leon

Trade Commissioner Mexico City Trade Commissioner, Mexico City
+52 55 9126 3432
E-post nicolas.leon@business-sweden.se
en bild

Mårten Wilkens

Project Manager Project Manager
+52 55 91263447
E-post marten.wilkens@business-sweden.se
en bild

Nicolas Urbina

Project Manager , Mexico City Project Manager, , Mexico City
+52 55 9126 3439
E-post nicolas.urbina@business-sweden.se
en bild

Abraham Morales

Consultant México, D.F Consultant, México, D.F
+52 55 9126 3436
E-post abraham.morales@business-sweden.se
en bild

Ernst Lundberg

Consultant México, D.F Consultant, México, D.F
+52 55 9126 3430
E-post ernst.lundberg@business-sweden.se
en bild

Lorena Matus

Associate México, D.F Associate, México, D.F
+52 55 9126 3435
E-post lorena.matus@business-sweden.se

Kontor

en bild

Business Sweden i Mexiko City

México, D.F. , México, D.F.
+52 55 9126 3430
E-post mexico@business-sweden.se