Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka
Visa undermeny Dölj undermeny

Kontakta oss

Kontaktpersoner

en bild

Andreas Rentner

Trade Commissioner São Paulo Trade Commissioner, São Paulo
+55 11 99163 1116
E-post andreas.rentner@business-sweden.se
en bild

Patricia Kobata

Controller São Paulo Controller, São Paulo
+55 11 2137-4410
E-post patricia.kobata@business-sweden.se
en bild

Elsa Stefenson

Senior Project Manager São Paulo Senior Project Manager, São Paulo
+55 11 2137-4415
E-post elsa.stefenson@business-sweden.se
en bild

Pricila Carmo

Consultant São Paulo Consultant, São Paulo
+55 11 2137-4406
E-post pricila.carmo@business-sweden.se
en bild

Marcelo Juc

Consultant São Paulo Consultant, São Paulo
+55 11 2137-4423
E-post marcelo.juc@business-sweden.se
en bild

Malu Novaes

Associate São Paulo Associate, São Paulo
+55 11 2137-4409
E-post maluamanda.novaes@business-sweden.se
en bild

Kelly Matias

Intern São Paulo Intern, São Paulo
+55 11 2137-4417
E-post kelly.matias@business-sweden.se

Kontor

en bild

Business Sweden i São Paulo

São Paulo , São Paulo
+55 11 2137-4400
E-post brazil@business-sweden.se