Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

en bild
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka
Visa undermeny Dölj undermeny

Kontakta oss

Kontaktpersoner

en bild

Ludvig Hermansson

Trade Commissioner Kenya Nairobi Trade Commissioner Kenya, Nairobi
E-post ludvig.hermansson@business-sweden.se
en bild

Niclas Carlsson

Project Manager Nairobi Project Manager, Nairobi
+254 20 374 9760 +254 20 374 1788
E-post niclas.carlsson@business-sweden.se
en bild

Pelle Jacobson

Project Manager Project Manager
+254 20 374 9760; +254 20 374 1788
E-post pelle.jacobson@business-sweden.se
en bild

Olive Muthoni

Senior Energy Advisor Nairobi Senior Energy Advisor, Nairobi
+254 20 374 9760 +254 20 374 1788
E-post olive.muthoni@business-sweden.se
en bild

Julia Torstensson

Consultant Nairobi Consultant, Nairobi
+254 20 3749760 +254 20 374 1788
E-post julia.torstensson@business-sweden.se
en bild

Juliet Kanyi

Consultant (currently on parental leave) Nairobi Consultant (currently on parental leave), Nairobi
+254 20 374 9760 +254 20 374 1788
E-post juliet.kanyi@business-sweden.se
en bild

Meshack Wasiar

Consultant Nairobi Consultant, Nairobi
+254 20 374 9760 +254 20 374 1788
E-post Meshack.Wasiar@business-sweden.se
en bild

Theresa Muya

Associate Associate
+254 20 374 9760 +254 20 374 1788
E-post theresa.muya@business-sweden.se
en bild

Jacob Albinsson

Trainee Trainee
+254 20 374 9760; +254 20 374 1788
E-post jacob.albinsson@business-sweden.se
en bild

Ephantus Karinga

Office Assistant Nairobi Office Assistant, Nairobi
+254 20 374 9760; +254 20 374 1788
E-post ephantus.karinga@business-sweden.se