08 - 588 660 00
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka
Visa undermeny Dölj undermeny

Kontakt

+ Filtrera medarbetare och kontor
x Rensa sökfiltret

Kontaktpersoner

Tobias Glitterstam

Vice President Asia and Pacific Vice President Asia and Pacific
+86 21 6218 9955
E-post tobias.glitterstam@business-sweden.se

Anna Liberg

Trade Commissioner to India New Delhi Trade Commissioner to India, New Delhi
+ 91 (0)11 4606 7108
E-post anna.liberg@business-sweden.se

Christian Weckman

Country Manager Helsinki Country Manager, Helsinki
+358 9 686 46 403
E-post christian.weckman@business-sweden.se

Andreas Rentner

Trade Commissioner, Area Manager Benelux The Hague Trade Commissioner, Area Manager Benelux, The Hague
+31 70 302 20 59
E-post andreas.rentner@business-sweden.se

Vivianne Gillman

Trade Commissioner Vietnam & Thailand Bangkok Trade Commissioner Vietnam & Thailand, Bangkok
+66 98 738 8816
E-post vivianne.gillman@business-sweden.se

Ali Shakir

Trade Commissioner Saudi Arabia Riyadh Trade Commissioner Saudi Arabia, Riyadh
+966 505 833 225
E-post ali.shakir@business-sweden.se

Kontor

Business Sweden i Chicago

+1 312 781 6222 (- 7 timmar)
E-post usa@business-sweden.se

Business Sweden i Nairobi

Nairobi , Nairobi
+254 20 374 9760; +254 20 374 1788; +254 786 50 7178
E-post kenya@business-sweden.se

Business Sweden i Berlin

Berlin , Berlin
+49-30-893 60 60
E-post tyskland@business-sweden.se

Business Sweden i Shanghai

Shanghai , Shanghai
+86 21 6218 9955
E-post china@business-sweden.se

Business Sweden i Riyad

Riyadh , Riyadh
+966 11 880 6700
E-post saudiarabia@business-sweden.se

Business Sweden i Bogotá

Bogotá D.C , Bogotá D.C
+(57 1) 743 60 40
E-post bogota@business-sweden.se