Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

08 - 588 660 00
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka
Visa undermeny Dölj undermeny

Kontakt

+ Filtrera medarbetare och kontor
x Rensa sökfiltret

Kontaktpersoner

Christian Weckman

Country Manager Helsinki Country Manager, Helsinki
+358 9 686 46 403
E-post christian.weckman@business-sweden.se

Robert Wentrup

Trade Commissioner France Trade Commissioner France
+33 6 21 94 80 15
E-post robert.wentrup@business-sweden.se

Anna Liberg

Trade Commissioner to Germany Berlin Trade Commissioner to Germany, Berlin
+ 49 30 893 60 600
E-post anna.liberg@business-sweden.se

Andreas Rentner

Trade Commissioner São Paulo Trade Commissioner, São Paulo
+55 11 99163 1116
E-post andreas.rentner@business-sweden.se

Vivianne Gillman

Trade Commissioner Vietnam & Thailand Bangkok Trade Commissioner Vietnam & Thailand, Bangkok
+66 98 738 8816
E-post vivianne.gillman@business-sweden.se

Carin Skoglar

Manager Stockholm Manager , Stockholm
+ 46 8-588 660 00
E-post carin.skoglar@business-sweden.se

Kontor

Business Sweden i Shanghai

Shanghai , Shanghai
+86 21 6218 9955
E-post china@business-sweden.se

Business Sweden i Riyad

Riyadh , Riyadh
+966 11 880 6700
E-post saudiarabia@business-sweden.se

Business Sweden i Bogotá

Bogotá D.C , Bogotá D.C
+(57 1) 743 60 40
E-post bogota@business-sweden.se