en bild

Denna webbplats använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen accepterar du detta. Läs mer om cookies här

closing-white
08 - 588 660 00
  • Registrering
  • Logga in
  • Language
Tillbaka
Visa undermeny Dölj undermeny

Kontakta oss

Kontaktpersoner

cecilia_leiram_web_new

Cecilia Leiram

Trade Commissioner Japan Tokyo Trade Commissioner Japan, Tokyo
+81 3 5562 5022
E-post cecilia.leiram@business-sweden.se
hideki_hayashi_web

Hideki Hayashi

Project Manager Tokyo Project Manager, Tokyo
+81 3 5562 5005
E-post hideki.hayashi@business-sweden.se
yoko_soderberg_web

Yoko Söderberg

Investment Advisor Tokyo Investment Advisor, Tokyo
+81 3 5562 5014
E-post yoko.soderberg@business-sweden.se
kaori_mochizuki_web

Kaori Mochizuki

Project Manager Tokyo Project Manager, Tokyo
+81 3 5562 5081
E-post kaori.mochizuki@business-sweden.se
petter_sund_web

Petter Sund

Project Manager Tokyo Project Manager, Tokyo
+81 3 5562 5000
E-post petter.sund@business-sweden.se
michio_mori_web

Michio Mori

Senior Investment Advisor Tokyo Senior Investment Advisor, Tokyo
+81 3 5562 5093
E-post michio.mori@business-sweden.se
martin-koos-180

Martin Koos

Consultant Tokyo Consultant, Tokyo
+81 3 5562 5014
E-post martin.koos@business-sweden.se
etsuko_yasuda_web

Etsuko Yasuda

Consultant Tokyo Consultant, Tokyo
+81 3 5562 5014
E-post Etsuko.Yasuda@business-sweden.se
haruki_tsuji_web

Haruki Tsuji

Consultant Tokyo Consultant, Tokyo
+81 3 5562 5091
E-post Haruki.Tsuji@business-sweden.se
magnus_blondell_web

Magnus Blondell

Consultant Consultant
+81 3 5562 5088
E-post Magnus.Blondell@business-sweden.se
carl_norsten_web

Carl Norsten

Consultant Tokyo Consultant, Tokyo
+81 3 5562 5020
E-post Carl.Norsten@business-sweden.se
kumiko_ito_web

Kumiko Ito

Accountant Tokyo Accountant, Tokyo
+81 3 5562 5010
E-post kumiko.ito@business-sweden.se
miki_nasu_web

Miki Nasu

Administrator Tokyo Administrator, Tokyo
+81 3 5562 5000
E-post Miki.Nasu@business-sweden.se
wonjeonghan

WonJeong Han

Administrator Tokyo Administrator, Tokyo
+81 3 5562 5000
E-post WonJeong.Han@business-sweden.se
akiko-kuwabara2

Akiko Kuwabara

Administrator Tokyo Administrator, Tokyo
+81 3 5562 5000
E-post akiko.kuwabara@business-sweden.se

Kontor

japan-180x180

Business Sweden i Tokyo

Tokyo , Tokyo
+81 3 5562 5000
E-post tokyo@business-sweden.se